Nowy użytkownik serwisu Nie pamiętam hasła

Forum

Czwartek, 16 maja 2024
Forum Audiofil.pl - wyraź swoją opinię na różne tematy
Odpowiedz
Autor
Wiadomość
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2012-02-19 19:40:43
Cytuj
Witam posiadam ampli: STRK740P kolumny 5.0 sony-ss-f6000p podpiete wszytsko OK> gdy daje na pilocie test tone dzwiek jest we wszytskich kanałach. nie wiem puszczam filmy z dvd przez swiatłowody kablem ustawiam w menu dvd pro logic i nic dzwiek mam stereo głośny! a na tylnych minimalne odgłosy ,ale to nie to co mam sie spodziewac,prawda??
odtwarzacz dvd mam z niskiej półki manta.od czegrmaty ac3o to zalezy czy film musi byc w super jakosci czy jak jak sprawdzam we własiwosciach filmu w kompie format AC3 ma 6kanałowy dzwiek a avi. filmy 2kanałowy,czy ampli nie rozdzieli nawet avi na przestrzenny?

w dvd mam ustawienie pro logic je tez mam wył? na ampli jest sporo róznych ustawien... ale czemu w 2 tylnych głosnikach jest dzwiek ale bardziej cichy tak jakby głos odbicia.filmy mam w formacie AVI ampli powinnien zrobic dzwiek przestrzenny tak samo jak np.mp3?
Odpowiedz
Poglądy lub opinie wyrażone na forum są poglądami jego autora. Administracja i moderatorzy portalu Audiofil.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników forum.
Regulamin
  Copyright © Audiofil.pl 2010
Kopiowanie lub rozpowszechnianie materiałów ze strony www.audiofil.pl bez uzyskania zgody zabronione.
Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS