Nowy użytkownik serwisu Nie pamiętam hasła

Forum

Sobota, 27 lipca 2024
Forum Audiofil.pl - wyraź swoją opinię na różne tematy
Odpowiedz
Autor
Wiadomość
Zermos
Gość
Dodano: 2024-05-22 11:01:30
Cytuj
Jak w temacie. Czy możecie polecić mi tutaj dobrą kawę ziarnistą? Co pijecie? I co polecicie? Kupiłem sobie ekspres do kawy i zastanawiam się jaką kawę kupić :) Bo nie byłem do tej pory specjalistą
lanto
Gość
Dodano: 2024-05-22 14:47:50
Cytuj
Mysle, ze nie uzyskasz odpowiedz na swoje pytanie - kazdy jest inny i kazdemu bedzie smakowala inna kawa. Jedni beda preferowac wysokopalone ziarna i lekko gorzki czy kwasny smak robusty, inni beda woleli bardziej jedabiste,czekoladowe odcienie ziaren arabiki. Nie wymadrzam sie, ale chce tylko zauwazyc, ze zadajac takie pytanie niczego nie osiagniesz- juz dostalas dziesiatki porad, kazdy chwali swoja kawe , jedni z biedronki, inni z innego supermarketu ....tyle w temacie. Nejlepiej zrobisz jak podejdziesz w swoim miescie do jakiegos specjalistycznego sklepu z kawami swiata i zapytaj o rade, napewno opowiedza Ci cos wiecej o kawie i doradza jaka moze Tobie odpowiadac i bedzie dobra do ekspresu. A warto , bo kawa to niezwykle doznania smakowe i warto wyrwac sie spoza watpliwej nierzadko jakosci blendow z popularnych sieciowych marketow . Jesli wolisz zamówienia przez internet polecam kawę ziarnistą od studio kawy Doradzą Ci tam jaka kawa będzie najlepsza Mają świeżo paloną.
Odpowiedz
Poglądy lub opinie wyrażone na forum są poglądami jego autora. Administracja i moderatorzy portalu Audiofil.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników forum.
Regulamin
  Copyright © Audiofil.pl 2010
Kopiowanie lub rozpowszechnianie materiałów ze strony www.audiofil.pl bez uzyskania zgody zabronione.
Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS